مشکلات خانواده و تاثیرات آن

طلاق

امشب ساعت ۲۳ برگشتم و از مشکلی که توی زندگی خواهرم به وجود اومده بود مطلع شدم و از عصبانیت باعث شد تا برای خالی کردن عصبانیتم این مطلب رو بزارم.

 

خوب شاید شما با این مشکل مواجه شده باشید و یا براتون اتفاق بیوفته شما رو دعوت می کنم تا متن زیر رو بخونین شاید باعث بشه در ادامه زندگی تون موفق باشید و زندگی تون به طلاق نکشه.

اول با خودتون فکر کنین که آیا این زندگی که با همسر فعلی تون داشتین ارزش ادامه رو داره ؟ اگه داره که تمام سعی تون رو بکنید تا زندگی تون ادامه پیدا بکنه و سعی کنید مشکلات رو حل کنید.

با صحبت در خانه یا مداخله دادن خانواده در مشکلات تان از مشکلات شما کم که نمیشه بیشتر هم به اون اضافه میشه و دردسر های بیشتری برای شما به وجود میاد.

بهتره برای صحبت به مشاوره مراجعه کنید و از کمک های یک مشاور  استفاده کنید.

بهتره تا زندگی تون رو اگه ارزش داره حفظ کنید چون جدایی راه اخره نه اول و باید تمام جوانب رو در نظر گرفت که این امر در مورد خانم ها بیشتر مد نظر هست و این مسئله بیشتر در رابطه با اینه که در جامعه ما به خانم های مطلقه به چشم دیگری نگاه میشه.

سعی کنید مشکلات رو از فرزندان کوچک خود به دور نگه دارید چون کودک شما از مشکلات و دعوا های شما تاثیرات بسیار بدی میگیرد.

سعی کنید زندگی را برای خود سخت نکنید و در صورت به نتیجه رسیدن برای جدایی با ناراحتی و دعوا از یکدیگر جدا نشوید و با احترام و خوشحالی زندگی یکدیگر را از هم جدا کنید.

 

این توصیه های منه ، من که انصافا از ابتدای تولد زندگی ای شاد یا خوبی نداشتم و تمام سعیم این بوده که از خانواده ام فرار کنم و این تاثیرات والدین بی سواد و نادرست بوده که تمام سعی خود را می کنم تا این تاثیرات را از زندگی ام حذف کنم و آنها را با موارد بهتر جایگزین کنم و زندگی ای بهتر برای خودم بسازم.

امید وارم شما هم موفق باشید.

 

/* پی نوشت ۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۳۸ دقیقه بامداد

مشکل خواهرم حل شد اما ارزش اینو داشت که اینطور خودشون رو ناراحت کنن ؟؟؟؟؟

 

*/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *