طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت محتوا

CMS-DAY

 

سلام دوستان خیلی وقته که مد نظرم هست تا برای خودم یک cms اختصاصی با asp و سی شارپ طراحی و پیاده سازی کنم ولی به دلیل مشغله و تحصیل قسمتی از کار رو شروع می کنم و بعد منصرف میشم اما این بار تصمیم دارم تا این کار رو جدی انجام بدم و می خوام واقعا سیستمی بنویسم که از مدیریت های محتوای امروزی چیزی کم نداشته باشه و بتونه تمام نیاز های مد نظز یک وب مستر رو برطرف کنه و باعث بشه تا کاربران ایرانی به سوی این سیستم مدیریت محتوا بیان و با افتخار از اون استفاده کنن.

در این صفحه می خوام برنامه ریزیم رو قرار بدم و طبق اون پیش برم و این باعث بشه تا در این امر ثابت قدم باشم و منصرف نشم.

اولین برنامه ای که دارم اینه تا بررسی نیاز ها و مهندسی سیستم + موارد مورد نیاز سیستم را مورد بررسی قرار بدم تا تمام موارد رو در این سیستمم در نظر بگیرم که طبق شناختی که از خودم دارم باید این بخش رو تا انتهای عید به اتمام برسونم پس برای خودم تاریخ رو ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ قرار میدم.

 

بعد از اون ادامه برنامه ریزی رو انجام میدم ، می خوام سیستم رو تحت مجوز های متن باز انتشار بدم تا کاربران دیگه بتونن سیستم رو اونجور که مد نظرشونه شخصی سازی کنن.

به امید موفقیت من و شما

Doozy+Labs+CMS+Development+Icon

/*انتهای بخش شروع برنامه ریزی و طرح ریزی برنامه طراحی و پیاده سازی سیستم مدیریت محتوا*/

 

/* روز اول بدون هیچگونه فعالیتی در زمینه طراحی مدیریت محتوا سپری شد!!! امروز انتخابات بود و نتونستم فعالیتم رو شروع کنم. */

/* امروز ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ شروع پروژه یادم اومد و تصمیم گرفتم تا شروع پروژه رو به چند روز دیگه محول کنم چون قراره به مدت ۲۰ روز برم هلال احمر و می خوام همون جا فعالیت طراحی مدیریت محتوا رو شروع کنم */

 

از الان ادامه این پست در آدرس زیر قرار داره :

طراحی سیستم مدیریت محتوا